Оаза Нового Життя

          Оаза Нового Життя І ступеня у Язловці, літо 2014р.oaza 1 s

Кожен з учасників оази першого ступеня хотів би повернути час назад і прожити таку оазу ще раз, але нажаль час іде тільки в перед і ми маєм іти вперед прославляючи ім’я Господа та служити нашим ближнім, які нас оточують.

Оаза тривала повних 15 днів, кожен день ми починали ранковою молитвою на яку не всім на початку охоче хотілось іти. Розпорядок дня був звичним: конференції, праця в групах, спів, але були і такі моменти не звичні для мене як школа молитви, намет зустрічі, ну і як можна забути веселі вечори на які всі з радістю ходили. Мабуть всім запам’ятались дні коли ми ходили в паломництві до водоспаду, це переходження по декілька раз річок, св. Месса у зруйнованому храмі у Ниркові, день в який відбулася хресна дорога, яка почалася в монастирі сестер Непокаляного Зачаття Діви Марії і закінчилась у зруйнованому храмі в Язловці, вечір коли ми прийняли Господа як нашого єдиного Спасителя і ця процесія до джерела при світлі свічок, день прощення в який під час св. Месси був момент в який можна було підійти до кожного перепросити і отримати прощення, дні в яких ми мали піти в село і голосити Божу любов та допомагати людям, день заступницької молитви а також останній день в який відбулась Агапа.

Кожен з учасників з усмішкою згадує час проведений на оазі першого ступення і з радістю побув би ще на такій оазі пару тижнів.Оаза Новоаза основного ступеняого Життя основного ступеня в Долині, літо 2014р.
З 15-31 липня відбулися реколекції – радісний час молитви, зосередження, спілкування з іншою людиною і розваг 🙂

  Реколекції провадив о. Назар Білик з допомогою семінаристів Романа та Володимира, с. Кароліни і аніматорів. Було 53 учасники.

Протягом 15 днів молодь мала змогу ближче пізнати Бога в Євхаристії,  зосередитись над Словом Божим під час години Божого Слова і в Наметі Зустрічі, навчтись новому і ділитися своїми переживаннями на праці в групах.

 

Оаза Нового Життя: Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *