2-4 грудня 2016 р. у с. Крисовичі відбулися оазові реколекції для молоді після Оази Нового Життя I ступеня.

img_5339-12-4 грудня 2016 р. у с. Крисовичі (Львівська обл., Мостиський р-н – прим від авт.), в Монастирі Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії відбулися оазові реколекції, для молоді після Оази Нового Життя I ступеня, які провадив о. Володимир Сивак.

Реколекції розпочалися у п’ятницю святою Месою, котру очолив модератор Рухy Світло-Життя Львів. архі. латинського обряду – о. Назар Білик. Три дні реколекцій були присвячені роздумам над третім і четвертим кроком до християнської зрілості: “Святий Дух” i “Церква”. Зустрічі у групах проводили семінаристи: Антон Лабай і Назар Зузак з ВДС св. Йосифа, що у м. Львові-Брюховичах.

Вечірня Адорація Пресвятих Дарів, була нагодою, щоб віддати Ісусу усі проблеми, img_5321-1тривоги; також був час на перепрошення і подяку Богу. Під час Намету Зустрічі (один із видів медитації над святим Писанням – прим від авт ), з допомогою Святого Духа учасники усвідомлювали присутність Ісуса, котрий промовляв до них через конкретні слова з святого Письма. Під час школи співу, котру проводила с. Кароліна Баран із Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії, молодь прославляла Бога всім серцем.

img_5303-1У неділю після конференції о. Володимира, відбулася Целебрація четвертого кроку (урочиста Літургія Слова, на закінчення котрої учасники приймають даний крок за свій і зобов’язуються ним жити на щодень – прим від авт.), а потім була свята Меса у парафії Матері Божої Фатімської у с. Крисовичі.

Нехай буде прославлений Бог за кожного учасника і за цей чудовий час реколекцій.

Текст: Христина Тимошенко, пар. ПДМ Неустанної Допомоги, м. Львів-Збоїща
Фото: Іра Завальска, пар. св. Лаврентія, м. Болозів

Поділитись з друзями:

Підписатись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *