Поглиблення та розвиток віри – реколекції для школярів у Брюховичах

Поглkfwehwhb4yoиблення та розвиток віри – реколекції для школярів у Брюховичах

Пошук сенсу життя – насправді є пошуком Бога. Аби допомогти молодим людям пізнати віру, цими вихідними для учасників руху «Світло життя» відбулись  реколекції «На дорогах розвитку віри».   

Цікаві катехези, зустрічі у групах та школа співу – саме через такі інтерактивні навчання молоді допомагали зрозуміти сенс духовного розвитку. Реколекції відбувалися протягом трьох днів у вищій духовній Семінарії св. Йосифа, що у Брюховичах.

crkfqrpefcoВедучим оазових реколекцій був модератор Руху Світло – Життя і Домашньої Церкви Львівської архідієцезії латинського обряду о. Назар Білик, якому допомагали інші священики, семінаристи та аніматори.

«Підсумувавши спільно проведений час, молодь дійшла до висновку, що справжні реколекції почнуться тоді, коли вони повернуться до рідних парафій і в своєму повсякденному житті  власними вчинками будуть свідчити про діяння Господа у їхньому житті, розуміння», – розповів о. Назар Білик.

За словами організаторів, важливими для такого навчання став сам формат 5ge0hhoz0jkзустрічі. Окрім вищезазначеного, для дітей також організували намет зустрічі і вечір для спільноти, під час якого переглядали християнський фільм та бавилися у інтеграційні ігри. Найбільше ж учасників вразив вихід до Хреста і Коронка до Божого Милосердя.

«Такі зустрічі надихають – це немов підзарядка для подальшого переживання у вірі нашого повсякденного життя. І особливо важливо виховувати у цій вірі наших дітей», – зазначають організатори.

автори: Олена Дзюбинська, Марія Гано та Оксана Страз

фото: Юстина Дорош

Поділитись з друзями:

Підписатись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *