7-9 жовтня 2016 р. у с. Гвардійське (Хмельницька обл.) відбулася I Всеукраїнська Конгрегація Відповідальних Руху Світло-Життя

Конгрегація відповідальних 7-9 жовтня 2016 р. у с. Гвардійське (Хмельницька обл.) відбулася I Всеукраїнська Конгрегація Відповідальних Руху Світло-Життя (Оаза) на тему: «Єдність і Дияконія».

На цій події були присутні єпископ Радослав Змітрович ОМІ і єпископ Віталій Скомаровський, а також генеральний модератор Руху Світло-Життя у Польщі о. Марек Сендек, крайовий модератор Руху Світло-Життя в Україні о. Ярослав Гонсьорек, священики-модератори Кам’янець-Подільської, Одесько-Сімферопольської дієцезій та Львівської архідієцезії.

Когрегація На Конгрегації були присутніми близько 100 учасників, з таких дієцезій: Кам’янець-Подільської, Києво-Житомирської, Одесько-Сімферопольської та Львівської архідієцезії, яку представляла молодь (Воєвода Юлія, Гано Марія, Завальська Ірина) разом з модератором о. Назаром Біликом. Також були учасники з Львівської архиєпрахії УГКЦ.

Конгрегація відповідальних  Подія мала цікаві конференції на актуальні теми духовного розвитку її учасників, тому актуальними були (і залишаються – прим. від ав.) слова о. Марека Сендека: «Ви є архітекторами майбутнього Руху Світло-Життя в Україні».

Щоденно учасники Конгрегації брали участь в Євхаристії, а також мали зустріч у групах, де спільно ділились ідеями, що стосувались євангелізації та способу служіння. Також була презентація різних дияконій із свідченнями їх учасників.

КонгрегаціяЛьвівська молодь у суботу підготувала вечір про о. Франциска Бляхницького у формі квесту, а також розповіла чим живуть парафіальні спільноти молоді Львівської Оази.

Підсумувати І всеукраїнську Конгрегацію можна словами пана Мирона Шкробута зі Львова: «Знімаймо маски і служімо чим вміємо».

 

екст: Воєвода Юлія, Гано Марія, Завальська Ірина, Анна Шаповал

Фото: Воєвода Юлія, Гано Марія, Завальська Ірина

Поділитись з друзями:

Підписатись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *