27 червня – 13 липня 2016р. відбулася Оаза Нової Дороги ІІ і ІІІ ступеня в м. Долині

Час реколекцій – благословенний, бо у ньому Бог діє по-особливому.

адорація на оазі З 27 червня по 13 липня відбулась 15-денна Оаза Нової Дороги ІІ і ІІІ ст.  у м. Долина Івано – Франківської області. Разом пізнавали Бога 48 дітей, а допомагали їм у цьому 10 аніматорів та кс. Андрій Гано і кс. Мар’ян Музика.

Учасники ІІ ступеня, пізнавали красу відносин людини з окремими Особами Святої Трійці, Божої Матері, а також з власними батьками. Спільно та поодинці вчились розуміти та приймати іншу особу.

День Спільноти, представлення груп

День Спільноти, представлення груп

Тематика ІІІ ступеня – це крок далі, адже тут ми вчились будувати спільноту. Основне гасло: „ми”, включає роздуми про цінності, що творять зв’язки у спільноті та показує обов’язки, які виникають з приналежності до спільноти Церкви.

Хай ми ще маємо мало років та дякуємо за те, що ми навчились розмовляти з Господом через «Намет зустрічі», захоплювались красою природи на «Подорожі відкритих очей» та  пізнавати таємницю Церкви через щоденну «Школу Літургії».

ОНД ІІ і ІІІ в Долині Щоденна Свята Літургія: проголошене слово, що передувало Святому Причастю зміцнювало учасників у любові один до одного. У День Зіслання Святого Духа на Дні Спільноти ми насправді змогли відчути, як діє спільна молитва – як вона єднає і творить єдине «МИ» на славу Божу!

Дякуюємо Богові за цей святий час єдності. Слава Богу!

Поділитись з друзями:

Підписатись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *