2-18 серпня 2016 року в Сколе відбулася Оаза Нового Життя II ступеня

Пізнати історію спасіння, відкрити таємницю Літургії та пізнавати Бога в знаках, що нас навчають – ось наше життя протягом двох натхненних тижнів.

День Спільноти в Стрию

День Спільноти в Стрию

З 2 серпня розпочалася Оаза Нового Життя II ступеня серед мальовничих українських Карпат, сильних річок та водопадів в Сколе Львівської області. Саме ця місцевість допомагала нашій спільноті відкривати таємницю EXODUS (Виходу).

Біблійне коло

Біблійне коло

У важкій дорозі через «пустелю» життя, ми йшли за Христом так, як вибраний народ після виходу з єгипетської неволі йшов під проводом Мойсея за стовпом вогню вночі і хмаровим стовпом у день. Щодня ми мандрували через пустелю, визнаючи свої гріхи і слабкості. Усвідомлювали собі те, що знаходимося у неволі і потребуємо допомоги й визволення.І ось через бурі і випробування, через аналіз власного життя та таїнство покаяння одинадцятого дня усі переживали Христове Воскресіння, як день поєднання, день Виходу з неволі, день спасіння. Перемога Христа над гріхом – є найбільшою перемогою в історії людства. Ця Перемога триває, ми також можемо брати у ній участь і це наша особлива радість.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Не менш натхненною кульмінацією на наших реколекцій був день Зіслання Святого Духа, котрий переживали єднаючись зі спільнотою християн у Стрию. Зіслання Святого Духа як пам’ятку та знак укладення Нового союзу між людьми та Богом в день П’ятидесятниці.

Прийняття десяти дороговказів

Прийняття десяти дороговказів

Останнього дня, під час АGAPE , уся спільнота в одному дусі могла провести спільний вечір біля вогнища,  прославлючи Бога і дякуючи за велич дарів Його милосердя.

Завершуючи оазу, хочемо по-іншому поглянути на «пустелю» життя, до якої повертаємось, щоб продовжувати дорогу серед випробувань і досвідчень аж до досягненні зрілості, якої вимагає від своїх мешканців Нова Обітована Земля.

P.S. Завжди пам’ятаємо у молитві ведучих оаз кс.Назара Білика, кс.Володимира Сивака та усіх аніматорів. Ви – люди, через яких Бог промовив до нас. Богу подяка!

Івона Килимнюк.

 

 

Поділитись з друзями:

Підписатись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *