17-19 квітня – реколекції руху “Світло-Життя” в Крисовичах.

оаза Львів17-19 квітня відбулися реколекції руху “Світло-Життя” в Крисовичах. Приїхала досить велика кількість молоді охоча брати участь і переживати ці реколекції. Темами на ці дні були: “Основи Духовного Життя”, “Перебування в Духовному Житті” а також “Основи Християнського росту”.
Реколекції почалися, як завжди, Святою Месою, яку вів о. Назар Білик. Він впровадив нас в тему: “Основи Духовного Життя”, але поглиблене роздумування відбувалося на праці в групах.
Тож взагалі, які є Основи Духовного Життя? Чи реально ними жити?
Є три Основи Духовного Життя:
1. Ми можемо мати характер Христа. Як це розуміти характер Христа, а дуже просто Ісус Христос був людиною без гріха так і ми маємо намагатись жити в чистоті нашого серця. Старатися не грішити у всьому брати приклад з Ісуса Христа.оаза
2. Ми можемо панувати над обставинами. Людина, яка панує над обставинами це людина, яка живе в Дусі, така людина контролює все, що відбувається навколо неї. Людина, яка панує над обставинами живе планом Божим, який є найкращим планом для нас. Тому, ми маємо панувати над обставинами, а не захоплюватися тим, що тілесне.
3. Ми можемо бути свідками Христа. Тут і так все зрозуміло, кожен можу бути свідком Христа для цього не потрібна якась освіта, потрібно мати тільки бажання і сміливість свідчити, як великий є Ісус Христос і що він зробив для кожного з нас.
Ті три Основи Духовного Життя можуть бути втілені тільки тоді, коли в нам панує Святий Дух.
Другого дня нашими темами були: “Перебування в Духовному Житті” і “Основи Християнського росту”.
оаза Є три етапи Духовного Життя:
1. Прийняти. Кожен, щоб жити Духовним Життям маж прийняти Святого Духа. В повноті ми його приймаємо під час миропомазання, але ми можемо його прикликати перед кожною справою, щоб він нам допоміг, адже в Дусі ми можемо все.
2. Пізнати. Пізнати Божі плани можна через Святе Письмо, це в ньому є всі вілповіді, це з нього ми можемо пізнавати великі діла Ісуса Христа. Св. Письмо це, як енциклопедія про Бога і його вчинки.
3. Реалізувати в свідоцтві. Реалізувати в свідоцтві це напевно найважчий етап із цих трьох, адже свідчити завжди нам заважає страх, який так важко нам подолати. Але нам це вдалося, ми свідчили про велику любов Ісуса Христа після обіду, вийшовши на дорогу і роздаючи образки, це теж своєрідна форма свідчення.оаза
Ці три етапи є ключовими на дорозі до того щоб стати учнем Ісуса Христа. Для Християнського росту нам потрібні дари, якими нас обдаровує Ісус Христос в кожну мить нашого життя тільки ми це не помвчаємо, бо ми засліплені тим, що тілесне. Читаючи лист св. Павла до Солунян ми виразно бачимо план: спасіння-дари для зросту-любов і свідоцтво. Бо той, хто у вірі приймає спасіння і перебуває в дарах, любить так як Христос і є його свідком у світі.
Можливість просити про дари ми мали під час вечірньої адорації Пресвятих Дарів. Ми мали змогу наблизитися до вівтаря, молитися про дари, які нам потрібні і витягнути один символічний дар із корзинки.
В неділю, в останній день реколекцій був момент свідоцтва у нашій спільноті, коли всі сівши в коло при запаленій свічці (яка символізує присутність Христа), кожен міг сказати кілька слів, якими для нього були ці реколекції і що він пережив за ці дні. За цей час всією спільнотою: “Слава Богу!”

Марюш Кордек

Поділитись з друзями:

Підписатись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *