Оаза Реколекційна Аніматорів Євангелізації

Оаза Реколекційна Аніматорів ЄвангелізаціїУ період з 7 по 10 березня у с. Гвардійське біля м. Хмельницький ми стали учасниками Оази Реколекційної Аніматорів Євангілізації (ОРАЄ), де особисто зустрілись із Живим Ісусом у Слові Божому та вчились ділитись із цією радістю із тими людьми, які ще Його не знають. У цьому часі ми прослухали конференції про те чим є Євангелізація та що навчає Церква про методи, форми та зміст євангелізації та яким повивен бути євангелізатор. Також говорили про гріх, що він виходить із серця та про те, що спасіння нам дарує тільки Ісус. Також пізнали нову форму молитви “Євангелізаційний молебінь” центром якого є читання Євангеліє, однією із частин є особисте свідоцтво та супроводжується співом пісень. Дякуємо Богу, який дозволив нам перебувати на цих реколекціях і наповнив нас Своїм благословінням щоб йти та нести Добру Новину усім людям.

Проведений час став прекрасною нагодою не тільки заглибитись в тему реколекцій, але й можливістю познайомитися з рухом в інших дієцезіях (на оазі були присутні учасники зі Львова, Рівного, Житомира, Хмельницького…)
“Євангелізація і нова євангелізація” – тема, яку доступним і зрозумілим способом намагався донести до кожного з нас о. Павло Роса. Допомагали йому в цьому о. Петро Глувка, аніматори Оксана, Юля, Барбара.

На конференціях та семінарах ми дізналися про те, що таке євангелізація, навіщо вона, які її форми, проголошення керигми, хто такі євангелізатори та євангелізаційна дияконія. Своїми переживанями, винекненими питаннями тощо, ми змогли поділитися на праці в групах.
Програма була досить насичена конференціями, целебраціями, смачними перервами за обідом. Центральним пунктом дня була Свята Літургія проведена у парафіяльному костелі.
Можливість поспілкуватися з людьми, запитати про їх духовне життя під час євангелізації дало нам нові враження і досвідчення. На підсумку кожен з нас відчув дію Святого Духа, адже той страх, який був до євангелізації, переродився на спокій і радість під час і після неї.
Молодь і подружжя вдячні всім, хто причетний до організації ОРАЕ, за плідно поведений час.
З пам’яттю молитви і в Духу єдності.
Роксолана Червіньска.
Ірина Рудь.

Поділитись з друзями:

Підписатись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *