РЕКОЛЕКЦІЇ ДЛЯ ДІТЕЙ ВІДБУЛИСЬ 7-9.02.2014

оаза дітей божих55 хлопців і дівчаток приїхали у село Крисовичі, у монастир сестер служебниць, щоб провести ці вихідні з Богом і дізнатися більше про Івана Павла II. Реколекції розпочалися у п’ятницю. Після знайомства, спільної вечері і Служби Божої відбулася праця в групах, темою якої було “Наближення постаті Івана Павла II, а також місце святості в нашому житті”. Діти мали змогу дати своє визначення святості. Самі визначали риси характеру Івана Павла II, які свідчили про його незвичайність і святість. День закінчився вечірньою молитвою.
Щоб краще пробудитися і почати добре ранкову молитву, діти разом з аніматорами провели ранкову зарядку. Після смачного сніданку, приготованого сестрою Доротою, ми сумлінно і старанно виконували усі пункти програми дня. Сам отець Лукаш похвалив дітей за пунктуальність. О десятій годині розпочалася катехеза, яка стала вступом до праці в групах.
Після співу о 12 годині була Літургія, діти співали псалом, читали читання, співали пісні, прийняли Ісуса до свого серця. А по обіді ми переглянули фільм про Івана Павла II. Було видно дитячі сльози на обличчях. Фільм справді усім сподобався. Діти відмовили також спільно коронку до Божого Милосердя.
О 6 годині відбулася адорація Пресвятих Дарів – це був час тиші, де кожен міг розмовляти з Богом через особисту молитву. Піля вечері діти весело провели вечір, прославляючи Бога піснею, танцями, іграми, конкурсами. День як завжди завершився молитвою.
В неділю, як і в суботу, діти після зарядки і ранкової молитви, були присутніми на катехезі, де отець Лукаш розказував про небо, чистилище і пекло. На праці в групах учасники реколекцій розмовляли про чистилище. Усім надзвичайно сподобалася казка про гусеницю, яка перетворилася на метелика. Гусениця мала своїх друзів, які хвилювалися на неї. Метелик не міг сказати друзям, що з ним все в порядку. Так само і наші близькі, які потрапили до чистилища не можуть поговорити з нами. Діти зробили висновок, що кожен повинен молитися за близьких, за тих, які померли, бо вони нас чують.
Завершила реколекції Літургія. Хлопці й дівчата весело провели свої вихідні – дізналися більше про святих, зокрема Івана Павла II, про чистилище, рай і пекло. Ми разом прославляли Бога молитвою, піснею,  усмішкою. Цей час був благословенний Богом.
Реколекції провели отець Лукаш та учасники Руху Світло – Життя.

Павелко Оксана

 

Поділитись з друзями:

Підписатись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *