ВІДБУЛИСЯ РЕКОЛЕКЦІЇ ДЛЯ МОЛОДІ 13-15.12.2013

львівська архідієцезія

13-15 грудня 2013 року на теренах Римо-Католицької семінарії в с.Брюховичі відбулися реколекції для молоді. Радісна і наповнена св. Духом молодь до 18:00 була готова до впроваджувальної служби, на якій ми чудово поговорили про час і скільки часу в нашому житті ми приділяємо Творцю.
Субота в спільноті розпочалась з теплої усмішки до ближнього і ранішньою молитвою:). Темою на зустрічі в групах була «Джерело християнської впевненості». Тим джерелом для нас є «Слово Боже». Субота продовжувалась, а молодь для себе відкривала все більше і більше цікавого. По смачному обіді ми мали можливість подивитись цікавий, водночас повчальний фільм:). По фільмі молодь молилась коронку до Божого Милосердя, а також пам’ятаючи , що наша «віра без діл є мертва», старались все більше один одного підтримувати і допомагати. Після веселого вечора і танців молодь відправилась в каплицю на виставлення святих Дарів і на вечірню молитву.
У святий день неділю ми розглядали цікаву тема «святий Дух в житті Християнина», а ближче до 12-тої години разом з семінаристами мали спільну Мессу, по якій ми з постановами до наступних ре колекцій розїхались по своїх домівках.
Мододь дуже вдячна кз.Лкувашу, а.Оксані і семінаристам за таий не змарнований і добре проведений час 🙂

Катерина Гринюх

Поділитись з друзями:

Підписатись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *