19-21.04.2013 відбулася формаційна зустріч в Крисовичах I і II року

 формація аніматора у Крисовичах

Молодь із нетерпінням чекала цієї близької зустрічі з Богом!!!

Реколекції 19-21 квітня розпочалися із усмішки кожного з учасника і Служби Божої яку відправив кс.Мирослав Заяц. Після літургії молодь пішла на спільну вечерю, а от по смачній вечері було знайомство. Розподілена молодь по групах пішла на працю із своїм аніматором. Тема першої зустрічі була «Слово Боже».

В суботу кожен з нас пам’ятаючи, що Слово Боже є в наших серцях, молодь продовжила тему попереднього дня. Звичайно не забуваючи про Святе Письмо і роздумами над ним: Йо:1,1-3,

1 до Кор: 2, 1-5.

Після обіду відбулась прогулянка до Христа, де ми молились  Коронку Божому Милосердю.  Після прогулянки був час для тиші деми могли роздумувати над уривками із Святого Письма Йо: 8, 12 і словами кс.Мирослава, що Слово Боже- пожива.

Після веселого вечора, як на кожних із реколекцій вечірня молитва відбулася із: подяки, прославлення, прохання і перепрошення до нашого Ісуса Христа.

Святий день Неділя розпочався  із молитви. Темою дня була «Наша Молитва». Яка ця молитва є в кожного з нас, яке місце вона займає у нашому серці і скільки часу ми приділяємо на розмову з Богом? По сніданку відбулася праця в групах, де відбулися щирі розмови які наповнювали наші серця любовю  до ближнього, а головне до Христа. Після праці в групах відбулась Служба Божа. По завершенню служби молодь відправилась по домівках.

Час тих реколекцій для молоді, був прожитий з Богом в Його любові. Молодь під час тих реколекцій пізнала для себе Слово Боже,  і Молитву як розмову і зустріч з Богом.

Цей час проведений з Богом, залишиться всерці на завжди!!!.

Катерина Гринюх

Робочий тиждень підійшов до свого завершення, а молодь з Львівської Архідієцезії приїхала в с.Крисовичі на зустріч І та ІІ формаційного року. Серед буднів, справ, уроків, пар чи роботи це був і справді час благословенний Господом, Роздумуючи про Слово Боже, роль молитви та її місце в нашому повсякденному житті, ми не лише збагатились Словом, але й побачили присутність Бога в ближньому. Це був не лише час для молитви та праці в групках, а я для танців, прогулянки,перегляду фільму. Переживаючи реколекції в мене виникало багато запитань про покликання, молитву, та Господь промовляв до мене в ближньому, в його словах, та поступках. Час в групках проходив з простотою та веселістю, і саме в цій простоті роздумувалось краще над Словом Божим, різними життєвими рішеннями та ситуаціями. Християнином бути легко! Дякую за благословенний час та працю кс.Мірка, с.Кароліни, клерикам Олексію та Роману, аніматору Оксані. Це була справді Оаза в пустелі.

Соломія Кожушко

Поділитись з друзями:

Підписатись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *