16 лютого 2013 р. в Хмельницьку в парафії Христа-Царя Всесвіту відбувся перший всеукраїнський День спільноти Руху Світло-Життя.

den spilnoty 2013 105

перший всеукраїнський День спільноти Руху Світло-Життя

16 лютого 2013 р. в Хмельницьку  в парафії  Христа-Царя Всесвіту відбувся перший всеукраїнський День спільноти  Руху Світло-Життя. В ньому взяли участь представники з Камянець-Подільської, Києво-Житомирської та Львівської дієцезій.  Гордість викликає те, що кількість учасників перевищувала 400 осіб.  А темою дня стали слова «Віримо в святу Церкву». День розпочався о 10 годині ранку, а закінчився близько 18.00.

Початкова частина мала на меті інтегрувати учасників зустрічі. Потім о. Олег Кондратюк виголосив до зібраних катехезу, під час котрої наголошував на важливості бажання розвивати не тільки саму віру, але й любов між Богом та людиною. Ця любов, – як стверджує, – має становити джерело людської святості та приязні з Богом, що безпосередньо впливатиме на поглиблення віри в Бога. Після цієї катехези представники окремих груп руху дали свідоцтва власного життя.

Центром дня стала Євхаристична Літургія під проводом о. Анатолія Білоуса – настоятеля парафії Христа-Царя.  Слово Боже виголосив  о. Ярослав Гонсьорек. Підкреслював він важливість  утримання та зміцнення єдності між верхівкою Церкви на чолі зі Святішим Отцем та вірними. Наступним пунктом дня був спільний обід, після котрого всі учасники знову зібрались у храмі, що спільно помолитись Коронкою до Божого Милосердя перед виставленими Пресвятими Дарами. Цей обряд передував виходу учасників у місто на євангелізацію. Після закінчення євангелізації  в парафіяльному храмі відбулась, так звана, година відповідальності та місії, під час якої о. Олег Сартаков  заохочував  зібраних до глибшої участі в русі Світло-Життя. Розповідав при тому про нові перспективи, як особистого та спільнотового розвитку, до яких оазович повинен прямувати. Останньою подією дня стала презентація дияконій їх форм та специфіки в Русі. O. Олег Сартаков заохочував учасників долучитись до діяльності будь-якої дияконії. А вибір кандидатів до служіння увінчувалось благословінням священиків через покладання рук.

Фінальною частиною була молитва про єдність Руху Світло-Життя словами пісні „Хай нас з’єднає любов”.

о. Лукаш Слабий

Поділитись з друзями:

Підписатись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *