З 1 по 3 лютого відбулася ОАЗА Дітей Божих ” Моя Молитва “

оаза дітей Божих

Молитва як розмова з Богом

З 1 по 3 лютого відбулися реколекції Дітей Божих !

Реколекції розпочалися в п’ятницю Службою Божою . Після Літургії була спільна вечеря і знайомство. Потім всі розійшлись на працю в групах зі своїми аніматорами. Темою першої праці в групах була Мотива як розмова з Богом і розмова як підтримування контакту між людьми.Через розмову розвивається щось глибше – відносини,котрі доторкаються серця людини.

Наступного дня,який розпочався ранковою молитвою, продовжили тему попереднього дня, на праці в грумах діти продовжували розмовляти про Молитва як розмову з Богом. Читали Святе Письмо, Мт 6, 5-15, роздумували над ним. О 12:00 була Служба Божа.. 15:00 була адорація Присвятих Таїнсв,це був час тиші де кожен міг розмовляти з Богом через особисту молитву. Після цього був час коли діти у своїх групах з аніматорами готували веселій вечір, де вони представляли різні смішні конкурси, а на завершення кожна група представляла сцену з фразменту зі Святого Письма. На закінчення дня була молитва де кожен мав можливість подякувати Богові за прожитий день,отримані благодаті.

В Неділю день розпочався молитвою,потім була праця в групах,де продовжували тему Моя молитва,якою вона повинна бути, учасники читали Святе Письмо,розважали його,пізнавали постать Ісуса в Гетсиманії, де Він показав приклад щирої і відданої молитви. О 11:30 була buycbdproducts і завершення реколекцій.

Це був благословенний час,де діти могли більше наблизитись до Бога через молитву,читання Святого Письма,розмову і іншими людьми. Розглядаючи тему реколекцій учасники пізнали мотиву проханя,молитву довіри,молитву перепрошеня і молитву як розмому з Богом.

Реколекції провели о. Мирослав Заяц, модератор Руху Світло-Життя у Львівській архидієцезії, сестра Кароліна, Служебниця НДМ, клерик Петро Гриньків та аніматори.

Аніматор Евеліна.

Поділитись з друзями:

Підписатись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *