Євангелізаційні Реколекції «Пішли у темряві за Світлом!»

 ewengelizacylne rekolekcii oaza«Пішли у темряві за Світлом!» – такою була тема Євангелізаційних Реколекцій для молоді, котрі в днях від 9-13 січня відбулися в монастирі Сестер Служебниць НДМ (РКЦ), що в Крисовичах.

В день приїзду, кожен з 52 учасників отримав нотатник учасника реколекцій, тзв. духовний щоденник, котрий мав допомогти і заохотити молодь через записування асоціацій, повязаних з кожним пунктом програми дня, плідно переживати зустріч з Богом.

«Хоч ми охрещені і виховані у християнській вірі та традиції, хочемо щораз глибше пізнавати основи нашої віри. Прагнемо осягнути радість, що лине з Євангелії; наново досвідчити радість, що плине зі Святого Духа, котра перемінює життя людини», – сказав під час проповіді  о.Мирослав.

Перший день реколекцій спонукав молодих людей переступити через досвідчення та людську мудрість, яку мали дотепер, щоб відкритись на благодать віри, знову народитись з води та Святого Духа, так як Нікодим (Йн 3,16). В другий і наступні дні молоді товаришували Самаритянка (Йн 4,24), Грішниця (Йн 8,11), Недужий (Йн 5,14), а останнього дня – Добрий Пастир, котрий життя своє віддає за овець ( Йн 10,11).

Кожного дня, учасники реколекцій зустрічалися на спільній ранішній та вечірній молитві, обговорювали теми у малих групах, ділячись своїм досвідом та пізнаючи Бога у своїх ближніх, брали активну участь в щоденній Євхаристії. Найважливішим моментом  Євангелізаційних Реколекцій була Година Адорації Пресвятих Дарів.

Не забракло часу на виснажливі, але корисні та радісні прогулянки, колядування в родинному домі клірика Романа, на веселі вечори, інтеграційні ігри та розваги.

Реколекції провели о. Мирослав Заяц, модератор Руху Світло-Життя у Львівській архидієцезії, сестра Кароліна, Служебниця НДМ, диякон Назар Білик, клірик Роман Брода та аніматори.

Поділитись з друзями:

Підписатись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *