23-25 листопада відбулася Оаза Нового Життя I і II року формації

молитва в каплиці

 
23-25 листопада відбулася Оаза Нового Життя I і II року формації  в монастирі Сестер Служебниць НДМ, що в Крисовичах.

Кожен, хто хоче бути аніматором, тобто тим, хто власним прикладом євангелізує, повинен черпати сили ad fontem – від джерела. Головним джерелом є Євхаристія, а іншим невід’ємним джерелом є Святе Письмо.

Темою для учасників I року формаційної зустрічі був Ісус Христос.  Власне на Євангелії опиралися зустрічі  в групах  на яких  ми поверталися до минулого: наша перша зустріч з особою Христа ,Хто для мене є Ісус, яке місце Він зайнає у моєму житті.  замислювались над нашим теперішнім: якою є наша Віра,на чому полягає  Довіра Ісусові. виходили в майбутнє: як ставати щораз кращим свідком, що проголошує Христа. Допомоги ми просили у Святого Духа, без котрого навіть слова “Ісус” ми не могли б вимовити.

Темою  II року формації була євангелізація. Протягом праці в групах молодь  обговорювали  що потрібно для того щоб євангелізувати інших люде, на чому полягає Божа Любов,Бог любить кожного з нас незважаючи на те що ми є грішниками; Пізнання Ісуса і прийняття його як свого Спасителя, зміцнення у вірі і навернення;Спільнота  і Святий Дух.

В суботу після обіду була спільна праця в групах,де молоді з II курсу проводила євангелізацію для I курсу. Таким чином давала свідоцтво власного життя,тобто  з власного досвіду розказували про те, як змінилося їхнє життя після того,як вони пізнали Ісуса і досвідчили Божої Любові , що таке спільнота і як виглядає життя у спільноті. В кожного своє життя,різні труднощі які потрібно подолати,але повертаючись в коло тих людей які завжди підтримають, які живуть тим самим,які не соромляться своєї віри і хочуть бути вірними свідками Ісуса, даючи свідоцтво власним життя кожного дня, пізнається спільнота  у Святому Духу.

Для кожного з нас це був благословенний час де ми могли Більше пізнати Бога,показати іншим яке важливе місце займає Ісус у нашому житті.

 

Поділитись з друзями:

Підписатись:

23-25 листопада відбулася Оаза Нового Життя I і II року формації: Один коментар

  1. Пінґбек: 19-21.04.2013 відбулися Оаза Нового Життя I і II - Світло – Життя

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *