Відбулися реколекції для молоді про основні правди віри

Оаза! Формаційна зустріч  1 року школи аніматора.
Година Божого Милосердя біля пам’ятника бл.Івана Павла 2.

П’ятниця. Навчальний тиждень в школах наблизився кінця. А в с. Брюховичі, що біля Львова громадиться шкільна та університетська молодь…Вони приїхали з різних куточків архідієцезії, залишили свої домівки, друзів, справи на кілька днів аби наблизитись до Бога та творити спільноту зі своїми ровесниками. Вечірня Літургія громадила всіх учасників навколо вівтаря, їх було близько 30. В цей раз кількість хлопців перевищувала кількість дівчат.

Після Божої Служби і смачної вечері розпочалася перша конференція і зустріч в групах, котрі впровадили нас у роздуми про Божу любов.Субота стала найбільш інтенсивним днем, оскільки змусила нас усвідомити і прийняти, що кожна людина є грішна, але лиш в Ісусі Христі маємо надію на спасіння бо «нема ні в кому іншому спасіння, бо й імени немає іншого під небом, що було дане людям, яким ми маємо спастися» (Ді 4, 12)

Центральним пунктом програми, як і нашого життя стала Євхаристія, яка нам завжди доводить, що усі ми разом творимо єдність християнської спільноти, в якій є один дух, одна віра, надія і любов. У вільний післяобідній час ми дружно вирушили на прогулянку. Біля пам’ятника бл. Івана Павла ІІ помолились Коронкою до Божого Милосердя.Після вечері – веселий вечір, де учасники творили спільноту Божих дітей у танці. На вечірній молитві молодь вчилась дякувати, перепрошувати, просити та прославляти Бога за чудово прожитий день, за усі Його дари, котрі отримує від Нього та за усі дрібнички, що є близькі їх серцю.Неділя. Ранкова молитва, сніданок, остання конференція та зустріч в групах і недільна Божа Служба в семінарії. Саме тут, в семінарій ній каплиці нас очікувала несподіванка – особливий табернакулюм зі знаком руху Світло Життя. Таке відкриття вдало підвело підсумок реколекційної науки, адже Господь є нашим світлом життя, Він нас безмежно любить і прощає наші гріхи. Ось так промайнули наші вихідні на оазі. Дякуємо Богу, що зібрав нас і Своїм Духом творив з нас спільноту.

Поділитись з друзями:

Підписатись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *