ОАЗА дітей Божих у Крисовичах 26-28 жовтня

В суботу ми вирушили до Хреста який стоїть високо на пагорбі . Прийшли ми туди у 15:00 год. час Божого милосердя і відмовили коронку !

З 26 по 28 жовтня відбулася ОАЗА Дітей Божих в монастирі Сестер Служебниць НДМ, що в Крисовичах. Від п’ятниці до неділі учасники реколекцій, а було їх майже 50!, роздумували над темою ” Мій Батько “.

 

Приїхавши з різних куточків нашої Архідієцезії, діти впершу чергу підкріпилися тілесно смачною, приготовленою сестрою Доротою вечерею. Після Служби Божої та впровадження в тему реколекцій, діти разом зі своїми аніматорами взяли участь у праці в малих групках. Ввечері всі ми зібралися у каплиці Сестер на молитві, де кожен міг сказати Богові те, що думає, за що дякує, перепрошує і просить. У суботу день розпочався молитвою, після якої добрий сніданок, школа співу, конференції, а також можливість зустрічі в групах.

А після обіду — подорож відкритих очей, під час якої о 15.00 годині біля придорожнього Хреста , ми відмовили Коронку до Божого Милосердя. Мені особисто дуже подобаються ці подорожі, бо тоді маєш час, щоб насправді побачити свого ближнього і поговорити з ним! Вечером не забракло цікавих забав і танців, котрі ми дуже любимо! У неділю ми встали раненько, щоб помолитися, приготувати Святкову Літургію, (котру ми переживали у спільноті парафіяльній місцевого Костелу), вислухати конференцію та знову зустрітися в малих групках. Виїжджати додому як завжди не хотілося. Чомусь усе, що добре, так швидко закінчується… Ми дякуємо Богові за подарований нам час, а також ми щиро вдячні о.Мирославу та с.Кароліні, котрі організовують для нас такі реколекції і стільки зусиль вкладають, щоб приблизити нам Бога та Його любов до кожного з нас!

 

Максим Седунов, аніматор Руху Світло-Життя, м. Буськ

 

Поділитись з друзями:

Підписатись:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *